Hakkımızda

ÇÖZÜM Makine,2001 yılı başlarında Türkiye genelinde Mekanik,Elektrik/Elektronik servis hizmetleri vermek,yedek parça temin ve tezgah temsilciliği hizmetlerini sunmak için kurulmuştur. Bakım Onarım teknikleri konusunda sahip olduğu 30 seneyi aşkın tecrübeyi,Türk sanayisinin hizmetine sunan firmamız,Koruyucu Bakım Uygulamaları ile başladığı faaliyetlerini genişleterek,bugün yurt içi ve yurt dışındaki bilinen firmalara,anahtar teslim FABRİKA TAŞIMA hizmetlerini de sunmaktadır.

Bütün servis elemanlarımız,kendi alanlarında üst seviyede tecrübeye sahip olup,verdiğimiz hizmetlerde Maksimum Müşteri Memnuniyeti her zaman birinci hedefimiz olmuştur.

Günümüzde artık firmalar,bakım teşkilatı istihdam etmemekte,bunun yerine her türlü Mekanik,Elektrik ve Elektronik arıza giderme,Genel Bakım,Genel Revizyon gibi  hizmetleri,bu konularda uzun senelere dayanan tecrübeleri olan firmalara vermektedir. ÇÖZÜM Makine de bu alanda Türkiye nin en önde gelen firmalarından biridir.

ÇÖZÜM Makine’nin sahip olduğu bu üstün özellikleri nedeniyle,Çin in en büyük CNC kontrol, AC Servomotor ve Servodrive üreticisi olan GSK  CNC Equipment Co. Ltd. firması, bu alanda sahip olduğu tecrübeleri göz önüne alarak, 2010 yılında,Türkiye temsilcisi olarak,bizi,ÇÖZÜM Makineyi seçmiştir.

ÇÖZÜM Makine,her türlü GSK CNC kontroll sistemleri,AC Servo motor ve AC Servo drive ürünlerinin satışını yapmakta ve Türkiye genelinde servis hizmetleri vermektedir.

Ayrıca,her türlü talaşlı imalat tezgahlarında ve CNC sistemlerin uygulandığı her türlü alanlarda GSK ürünleri kullanılarak RETROFİT projeleri sunmaktadır.

İş Ortaklarımız

GSK CNC

CONTROL,DRİVE motor üreticisi

FAVGOL

CNC Tezgah İmalatçısı

BOSHI

CNC Tezgah İmalatçısı

LJ

Makine İmalatçısı

DMTG

Makine İmalatçısı

SMTCL

Makine İmalatçısı